BİZNESİN İNKİŞAFI VƏ TİCARƏT
İş ortaqlarımızın böyüməsini və gəlirliliyini artırmaq üçün yenilikçi və rəqabət qabiliyyətli iş imkanlarını müəyyənləşdirərək, inkişaf etdirərək və inkişaf etdirərək dəyər qatırıq. Bu missiya ilə əldə edildi:
İxracın asanlaşdırılması:
Hədəf bölgədəki rəqabətqabiliyyətli məhsul və xidmət tədarükçülərini müəyyənləşdiririk və onlarla əməkdaşlıq edirik və davamlı təsir yaratmaq üçün səyahətlərinə təsirli rəhbərlik edərək onların beynəlxalq sərgilərdə və iş forumlarında iştirakını dəstəkləyirik. Bu, birbaşa uyğunlaşma, təqdimatlar, danışıqlarda iştirak və işin daha da inkişaf etdirilməsi fəaliyyətləri daxil olmaqla sərgi iştirakçıları və müşayiət olunan ziyarətçilər üçün iş dəstəyi xidmətlərinin tam çeşidini təmin etməklə təmin edilir.
Beynəlxalq tərəfdaşlarımızla birlikdə AB bazarlarına çıxmaq arzusunda olan şirkətlərlə sıx əməkdaşlıq edirik və Turan bölgəsinə genişlənmək istəyən AB şirkətlərinə həllər təklif edirik. Tərəfdaş ofislərimiz, mal və xidmətlər üçün potensial alıcıları müəyyənləşdirir və xüsusi həllər təklif etmək üçün bölgədəki təchizatçılarla müqayisə edir.
Ticarət Məsləhətçisi:
Potensial iş ortaqlarımıza, riskləri minimuma endirmək və bazara giriş xərclərini azaltmaq üçün hazırlanmış beynəlxalq bazar məlumatlarını təqdim edirik. İxracatçı və idxalçıları dəstəkləmək üçün iqtisadi siyasətə ümumi baxış, sektora aid məlumatlar, istehlakçıların üstünlükləri, rəqiblərin təhlili və hədəf bazar məlumatları daxil olmaqla xüsusi bazar araşdırmaları hazırlanır. Müştərilərimizin istəyi ilə dövlət satınalma imkanları, gömrük qaydaları, rəsmi və qeyri-rəsmi ticarət maneələri və s.
Beynəlxalq Tərəfdaşlıq
Rəsmi hökumətlərarası platformalar da daxil olmaqla, biznes xidmətləri və biznes forumları təqdim etməklə fəal məşğul olan beynəlxalq və milli ixracat və investisiyaların təşviqi təşkilatları ilə sıx əməkdaşlıq edirik. Bu hadisələr çərçivəsində, məqsədyönlü B2B -ləri effektiv şəkildə asanlaşdırırıq, uyğunlaşdırılmış tərəfdaş görüşləri təşkil edirik, birbaşa əlaqəyə və ünsiyyətə rəhbərlik edirik və bununla da uğurlu iş əməliyyatlarına aparan məhsuldar danışıqlara töhfə veririk.
Milli agentliklər tərəfindən təşkil edilən beynəlxalq iş tədbirlərinə əlavə olaraq, tərəfdaşlarımıza yüksək potensial imkanlarla əlaqəli "fokuslanmış" iş tədbirlərində iştirak etmək, habelə iqtisadi zonalar, yüksək texnoloji parklar və investisiyaların nümayəndələri ilə işin inkişaf etdirilməsi üzrə xüsusi tədbirlər təşkil etmək imkanı təklif edirik. layihələr.

Мы повышаем ценность, выявляя, взращивая и развивая инновационные и конкурентоспособные возможности для бизнеса, чтобы стимулировать рост и прибыльность наших деловых партнеров. Эта миссия была достигнута за счет:
Мы выявляем конкурентоспособных поставщиков продуктов и услуг в целевом регионе и сотрудничаем с ними, а также поддерживаем их участие в международных выставках и бизнес-форумах, эффективно направляя их путь к обеспечению устойчивого воздействия. Это достигается за счет предоставления полного спектра услуг по поддержке бизнеса и взаимодействия на месте для экспонентов и сопровождаемых посетителей, включая прямые контакты, презентации, участие в переговорах и дальнейшее развитие бизнеса.
В сотрудничестве с нашими международными партнерами мы тесно сотрудничаем с компаниями, которые хотят выйти на рынки ЕС, и предлагаем решения компаниям из ЕС, желающим расширяться в регионе Туран. Наши партнерские офисы выявляют потенциальных покупателей товаров и услуг и сопоставляют их с поставщиками в регионе, чтобы предложить индивидуальные решения.
Мы предлагаем нашим потенциальным деловым партнерам актуальную информацию о международном рынке, которая предназначена для минимизации рисков и снижения затрат на выход на рынок. Для поддержки экспортеров и импортеров доступны индивидуальные исследования рынка, включая обзор экономической политики, отраслевую информацию, предпочтения потребителей, анализ конкурентов и информацию о целевом рынке. По запросу наших клиентов мы помогаем найти экономически эффективные решения по возможностям государственных закупок, таможенным правилам, формальным и неформальным торговым барьерам и т. Д.
Мы тесно сотрудничаем с международными и национальными организациями по продвижению экспорта и инвестиций, которые активно участвуют в предоставлении бизнес-услуг и бизнес-форумах, включая официальные межправительственные платформы. В рамках этих мероприятий мы эффективно содействуем целевым B2B-бизнесам, организуем индивидуальные встречи с партнерами, направляем прямое взаимодействие и общение, тем самым способствуя продуктивным переговорам, ведущим к успешным бизнес-транзакциям.
Помимо международных деловых мероприятий, организованных национальными агентствами, мы предлагаем нашим партнерам возможность посещать «целенаправленные» деловые мероприятия, связанные с перспективными возможностями, а также организовывать индивидуальные мероприятия по развитию бизнеса с представителями экономических зон, парков высоких технологий и инвестиций. проекты.